O firmě

Základní údaje

IČO: 28645561

DIČ: CZ28645561

Jsme plátci DPH.

 

Informace

Společnost EnergoAgro vznikla v lednu 2011 jako obchodně-poradenská firma v oblasti zemědělské prvovýroby. Základní náplní naší činnosti je servis a poradenství v rostliné výrobě, prodej pesticidů, průmyslových hnojiv, osiv a sadby, a obchod se zemědělskými komoditami (např. obiloviny, ozimá řepka, mák, atd.).

Jsme výhradním obchodním zástupcem firmy EGT system spol. s r. o. pro oblast Moravskoslezského a Olomouckého kraje. EGT system spol. s r. o. je společnost zabývající se vývojem, výrobou a prodejem stimulátorů a adaptogenů rostlin řady Energen, zejména jde o výrobky Energen Fulhum, Energen Aktivátor, Energen Stimul, atd. V současné době tato firma rozšířila svůj prodej do zemí EU, především Slovensko a Polsko.

Pro naše klienty dodáváme kvalitní přípravky na ochranu rostlin od předních výrobců, certifikovaná osiva, pevná a listová hnojiva.

Služby pro zákazníky mimo jiné zahrnují: zpracovní plánů ochrany a výživy rostlin, pomoc při evidenci přípravků na ochranu rostlin, bezpečnostní listy.